Carmen Holban reconfirmată la conducerea OFSD Dâmbovița, subliniază forța echipei
După ce a fost reconfirmată în funcția de lider al Organizației Femeilor Social Democrate Dâmbovița, deputatul Carmen Holban a transmis un mesaj de mulțumire și angajament. Aceasta a evidențiat puterea echipei sale și susținerea politică pe care o primește atât la nivel județean, cât și național, conformează damboviteanul.com.