Structurile MAI au oferit flori și zâmbete în ziua de 8 Martie în Târgoviște
Reprezentanții Ministerului Afacerilor Interne din județul Dâmbovița au organizat astăzi, pe 8 martie, o misiune specială pentru a sărbători Ziua Internațională a Femeii. Ei au fost prezenți în Parcul Mitropoliei din centrul municipiului Târgoviște, unde au dăruit flori tuturor doamnelor și domnișoarelor care trecuseră prin zonă.