Victorie importantă pentru voleibalistele de la CSM Târgoviște în campionat
Voleibalistele Clubului Sportiv Municipal Târgoviște au reușit să revină pe calea victoriei în campionatul de volei. În această seară, echipa din Dâmbovița a întâlnit-o pe FC Argeș Pitești pe terenul acesteia, în etapa a 9-a a Diviziei A1, și s-a impus clar cu 3-0.