CSM Târgoviște începe noul sezon al Diviziei A1 cu un meci dificil
CSM Târgoviște va juca sâmbătă, la ora 18:00, pe teren propriu, în Sala "Ioan Valerian", debutul în noua ediție a Diviziei A1 la volei feminin. Echipa din Dâmbovița se va confrunta cu CSM București, într-un meci care se anunță a fi provocator pentru jucătoarele târgoviștene, care își doresc să obțină un rezultat pozitiv în prima etapă.