Baschetbalistele de la CSM Târgoviște obțin o victorie categorică în Liga Națională
CSM Târgoviște a înregistrat o victorie clară în meciul din etapa a 7-a a Ligii Naționale de baschet feminin, disputat sâmbătă după-amiază contra Agronomiei București. Formația antrenată de Cătălin Tănase s-a impus fără probleme pe terenul adversarei, cu scorul 90-36.