Târgoviștenii trebuie să plătească taxele și impozitele locale până la sfârșitul lunii pentru a beneficia de o reducere de 10%
Contribuabilii din Târgoviște au fost anunțați de Primăria municipiului că trebuie să plătească taxele și impozitele locale până duminică, 31 martie, pentru a beneficia de o bonificație de 10%. Aceasta se aplică atât persoanelor fizice, cât și celor juridice, pentru semestrul I al acestui an.