Gabriel Boriga continuă ca președinte al Chindiei Târgoviște până la finalul sezonului
Gabriel Boriga, președintele clubului Chindia Târgoviște, a anunțat că va continua în funcție până la sfârșitul sezonului. Decizia a fost luată în urma unei conferințe de presă ținute astăzi, în care Boriga a declarat că și-a propus să își depună mandatul în vară, când se va încheia sezonul.