Târgoviște: finalizarea extinderii sistemului de monitorizare video
Târgoviște a încheiat cu succes cea de-a doua etapă de extindere a sistemului de monitorizare video în municipiu. Primarul Cristian Daniel Stan a anunțat că, prin implementarea acestui proiect, majoritatea spațiilor publice din oraș beneficiază acum de supraveghere video, datorită celor 240 de camere instalate.