Cătălin Predoiu susține continuarea guvernării PNL după demiterea guvernului Bolojan
Cătălin Predoiu, ministrul de Interne din Guvernul Bolojan, a afirmat că Partidul Național Liberal (PNL) ar trebui să rămână la guvernare, în urma demiterii acestuia prin moțiune. Predoiu a subliniat că PNL are un rol esențial în contextul actual, conform damboviteanul.com.