Președintele CJ Dâmbovița, la ședința dezvoltării regionale Sud-Muntenia
La Alexandria a avut loc ședința Consiliului pentru Dezvoltare Regională Sud-Muntenia, la care a participat președintele Consiliului Județean Dâmbovița, Corneliu Ștefan. Discuțiile s-au concentrat pe proiectele în curs, finanțările disponibile și termenele de implementare a investițiilor regionale.