Tânăr din Băleni prins conducând beat la Târgoviște
În noaptea de 17 noiembrie, polițiștii Biroului Rutier din Târgoviște au oprit pentru control un autoturism pe strada Mihai Bravu. Conducătorul, un tânăr de 23 de ani din comuna Băleni, emana halenă alcoolică, motiv pentru care a fost testat cu alcooltestul.