CSM Târgoviște s-a remarcat la Campionatul Național de lupte seniori de la Reșița
În perioada 28-30 noiembrie, la Reșița a avut loc Campionatul Național de lupte pentru seniori, unde CSM Târgoviște a participat cu o echipă formată din patru sportivi. Aceștia au concurat în categorii diferite de greutate, obținând rezultate notabile pentru club.