CSM Târgoviște încheie primul loc în sezonul regular al Diviziei A1 la volei feminin, urmează play-offul
CSM Târgoviște, echipa de volei feminin, are un sezon excelent. După victoria din Cupa României, echipa din Dâmbovița a terminat sezonul regulat al Diviziei A1 pe primul loc, cu 49 de puncte obținute în 22 de meciuri.