Tânăr depistat conducând sub influența substanțelor interzise pe Calea Domnească din Târgoviște
Un tânăr de 21 de ani a fost depistat de polițiști în timp ce conducea un autoturism pe strada Calea București din Târgoviște, în această dimineață, 2 mai. Potrivit polițiștilor din cadrul Serviciului Rutier, tânărul se afla sub influența unor substanțe interzise.