Prezență bună la vot în județul Dâmbovița pentru alegerile locale și europarlamentare
Astăzi, în județul Dâmbovița, s-a înregistrat o prezență bună la vot pentru alegerile locale și europarlamentare. Printre votanții de la primele ore ale dimineții s-au numărat președintele Consiliului Județean Dâmbovița, Corneliu Ștefan, și primarul municipiului Târgoviște, Cristian Stan.