Medici de la Spitalul "Sf. Pantelimon" eliberați după contestarea arestului
Cei doi medici de la Secția de Anestezie și Terapie Intensivă a Spitalului "Sf. Pantelimon" din București, acuzați de omor calificat cu premeditare, au fost eliberați din arest preventiv după ce instanța a admis cererea lor de contestare.