Proiectul regional de dezvoltare a infrastructurii de apă din Dâmbovița progresează în ritm constant
Președintele Consiliului Județean Dâmbovița, Corneliu Ștefan, a declarat că proiectul regional de dezvoltare a infrastructurii de apă și apă uzată din județ avansează fără probleme, în urma unei ședințe de lucru care a avut loc astăzi. În cadrul acestei întâlniri, participanții au evaluat stadiul actual al lucrărilor.